مخابرات

خدمات ما

با نگاهی گذرا به سابقه اجرایی این شرکت به وضوح آن را در ده انتخاب اول شما برای مشاوره، طراحی و اجرای سیستم با توجه به نیازمندیهای شما قرار خواهد داد.

شرکت مهندسین عارف شما را در موارد ذیل بی نیاز خواهد ساخت:

  • نیاز سنجی، طراحی و تامین و اجرای مراکز تلفن تحت شبکه.
  • طراحی و اجرای کال سنتر با بالاترین راندمان پاسخگویی و انعطاف با توجه به ترافیک تماس شما.
  • گزارش گیری و آنالیز تماسهای دریافتی و خروجی به صورت Cloud Based .
  • آموزش، ارایه خدمات پس از فروش و نگهداری.

راهکارها

بر اساس نیازهای کسب وکار

By Business Needs

ارتباطات یک پارچه
ارتباطات یک پارچه (Unified Communication)

” به سادگی با کارمندان خود به صورت یکپارچه در ارتباط باشید”
امروزه کاهش هزینه های ارتباطی و برقراری ارتباطات موثر یکی از نیازهای مهم کسب و کار می باشد. مرکز تلفن تحت شبکه می تواند کل تماسهای مورد نیاز کسب و کار شما را یکپارچه نموده و روشهای تسریع در تماس را برای شما فراهم بیاورد.

تحرک پذیری
تحرک پذیری (Mobiliti)

” از طریق تجهیزات و نرم افزار های همراه همیشه در دسترس باشید”
زمانی کار تنها در دفتر کار شما انجام میشد. امروزه این نحوه کار کردن قدیمی شده و پاسخگوی وقت و زمان کم ما نیست. ارتباطات میبایست در مسافرتها، در مسیر رفت و آمد و در خانه فراهم بیاید. امروزه طیف وسیعی از تجهیزات ارتباطی وجود دارد که به مردم اجازه می دهد تا بتوانید از آنها هنگام کار کردن در هر جا استفاده کنید.

مرکز تماس
مرکز تماس (Call Centre )

” قابلیت های مراکز تماس یک مرکز تلفن بهره وری را افزایش میدهد”
در مراکز تماس، جایی که حجم بالایی از تماس مشتریان و اطلاعات آنها تبادل می گردد ضروری است که راندمان کار بالا باشد. مراکز تلفن قابلیت یکپارچه سازی با نرم افزار ها که به طور پیشرفته ای برای سرویس های مراکز تماس استفاده می شوند را دارند. این نرم افزازها به سادگی با تهیه لایسنس قابل فعال سازی هستند.

کار کردن در خانه
کار کردن در خانه (Home Office Working Style)

“محل کار خود را خودتان انتخاب کنید و همیشه در ارتباط باشید”
برای آنها که به صورت از راه دور کار می کنند مانند افرادی که در منزل کار میکنند هزینه ارتباطات میبایست به حداقل کاهش یابد. این امر با برقراری ارتباط از طریق داخلی برای پرسنل شرکت از راه دور مقدور می باشند.

نظارت بر ایمنی
نظارت بر ایمنی (Safety Monitoring)

” قابلیت های ساده ولی کاربردی مانیتورینگ”
علاوه بر ارتباط داخلی، دوربین های تحت شبکه را هم می توان به مراکز تلفن متصل نمود بنابراین ارتباطات را می توان با تصاویر ویدیویی همراه ساخت. دوربین های تحت شبکه اجازه مکالمه موثرتر با قابلیت ترکیب با سنسور ها که برای مانیتورینگ کاربرد دارند را به شما می دهد.

بر اساس اندازه کسب و کار

By Business Size

کمتر از100 کارمند
کمتر از 100 کارمند (<100 employees)

حتی اگر شما تعداد کمی داخلی برای شرکتتان نیاز دارید امروزه مراکز تلفن تحت شبکه قابلیتهای بسیاری را برای شما فراهم میکنند. یک مرکز تلفن ترکیبی به شما کمک میکند تا به راحتی از سیستم فعلی به سیستم IP گذار کنید بدون تغییر در سیم کشی قبلی و گوشیهای فعلی ولی قابلیتهای ارتباط همراه و ارتباطات ویدئویی به شما در توسعه کسب و کارتان کمک میکنند.

بین 100 تا 999 کارمند
بین 100 تا 999 کارمند (100-999 Employees)

علاوه بر اینکه با استفاده از گوشی های IP هزینه های ارتباطی مجموعه خود را کاهش میدهید مراکز تلفن هایبرید به شما قابلیت حفظ گوشیهای قبلی را میدهد. این قابلیت موجب کاهش بیشتر در هزینه ها میگردد. شما میتوانید گوشی های موبایل خود را به داخلی مرکز تلفن وصل کنید تا زمانی که در مسیر هستید یا در خانه بتوانید به راحتی در ارتباط باشید.

1000کارمند و بیشتر
1000 کارمند و بیشتر (1000+ Employees)

” امن و با کیفیت بالا مکالمه کنید”
یک مرکز تلفن که بیش از 2000 داخلی دارد با قابلیت ارتباطات IP می تواند تعداد ساختمانهای کسب و کار شما را پوشش دهد. یک مرکز تلفن اصلی میتواند کل سیستم تلفن شما را کنترل کند و این کار مدیریت و تنظیمات کل سیستم شما را نسبت به سیستم های مرسوم کاهش میدهد. اگر مشکلی در سیستم بوجود بیاید هر کدام از مراکز تلفن به تنهایی ارتباطات داخلیهای خود را بدون لحظه ای وقفه برقرار می نماید . کار نگهداری کل سیستم به صورت از راه دور قابل انجام می باشد که هزینه های آن را کاهش میدهد.

بر اساس صنعت

By Industry

بهداشت و درمان
بهداشت و درمان (Healthcare)

در حیطه درمان، روشهای ارتباطات میبایست امن، پاسخگوی سریع در هر شرایطی باشد. باطبع نیاز به گوشی هایی می باشد که پزشکان بتوانند با خودشان هر جایی ببرند و با تجهیزات تصویری برای بر قراری ارتباط بین دکتر و مریض مرتبط شوند.

خرده فروشی
خرده فروشی (Retailer)

متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه

له در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

هتل
هتل(Hotel)

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

آموزشی
آموزشی (School)

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته،

مالی و اعتباری

مالی و اعتباری (Financial)

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

دفاترحقوقی

دفاتر حقوقی (Law Office)

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود

املاک

املاک (Real Estate)

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته،

بیشتر بدانید

دوربین مداربسته باکس

دوربین مداربسته باکس (Box) چیست؟ دوربین باکس ( Box ), دوربینی مکعب مستطیل شکل و با جنس بدنه پلاستیکی می باشد که لنز آن بصورت جداگانه نصب می شود. لنز دوربین بسته به نیاز مشتری و کاربری مورد نظر انتخاب می شود. این دوربین ها معمولا در محیط های صنعتی, راهروها یا در محیط هایی […]

دوربین مداربسته حرارتی

دوربین مداربسته حرارتی در عصر حاضر و با توجه به پیشرفت تکنولوژی دستگاه هایی برای راحتی بشر اختراع شده است . علاوه بر راحتی برخی دستگاه ها نیز برای جلوگیری از وقوع جرم و یا ایجاد امنیت ساخته شده است. همانند دوربین های مداربسته حرارتی یا گرمایی (Thermal CCTV Camera) نوعی از دوربین های مداربسته […]

دوربین مداربسته مکعبی

دوربین مکعبی چیست؟ دوربین مکعبی عموما” جزو ارزان ترین دوربین هاست و به همین دلیل اغلب در کاربردهای مکان های مسکونی و کسب و کارهای کوچک نصب می گردد . بیشترین کاربرد دوربینهای مداربسته مکعبی درمکانهای مسکونی و فروشگاههای بسیار کوچک است . دوربینهای مکعبی دارای محدودیتهایی به لحاظ زیر هستند : لنز های با […]

نظرات کاربران

محمد حسین

من از خدمات عارف بسیار راضی هستم .

با تشکر از اقای قاضی

مدیر محترم عارف

محمد حسین
حامد

من برای شرکتم از خدمات تلفن سانترال از شرکت عارف استفاده کردم و عالی بود.

حامد